ROKSANA WĘGIEL „NAJLEPSZYM POLSKIM ARTYSTĄ” MTV EMA 2019

01/11/2019

Laureatką MTV EMA 2019 w kategorii „Najlepszy Polski Artysta” została Roksana Węgiel, która
już jutro pojawi się na gali wśród światowych gwiazd muzyki. Roxie pokonała takie gwiazdy, jak Dawid Podsiadło, Daria Zawiałow, Bass Astral x Igo i Sarsa.

Roksana Węgiel, pomimo młodego wieku, ma na swoim koncie liczne sukcesy i nie raz pokazała swój sceniczny potencjał. Kariera młodej piosenkarki rozpoczęła się w 2018 roku wygraną w pierwszej polskiej edycji The Voice Kids i zwycięstwem w 16. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W czerwcu tego roku, Roxie wydała swój debiutancki album, „Roksana Węgiel”, który osiągnął status złotej płyty, a singiel „Żyj” podbił polskie listy przebojów.

Zwycięzców w pozostałych kategoriach poznamy już w niedzielę, 3 listopada. Transmisja z gali MTV EMA 2019, na żywo z FIBES Conference & Exhibition Centre w Sewilli w Hiszpanii o godz. 21:00 na antenie MTV Polska.

O EMA MTV 2019
Emisja MTV EMA 2019 na żywo na całym świecie 3 listopada prosto z FIBES Conference & Exhibition Centre w Sewilli w Hiszpanii. MTV EMA to jedno z największych wydarzeń muzycznych na świecie, które świętuje najgorętszych artystów z całego świata. MTV EMA zapewnia fanom muzyki wyjątkowe doświadczenie w globalnej sieci MTV w prawie 180 krajach. Śledź @MTVEMA na Facebooku, Twitterze, Snapchacie i Instagramie i dołącz do rozmowy z #MTVEMA. Producentami wykonawczymi tegorocznych MTV EMA 2019 jest Bruce Gillmer i Richard Godfrey, dyrektorem jest Liz Clare, a producentami Debbie Phillips i Ceire Deery.