CZWARTY SEZON „EX NA PLAŻY POLSKA” OD 17 WRZEŚNIA NA ANTENIE MTV POLSKA

28/08/2018

Ośmioro atrakcyjnych singli pod czujnym okiem MTV rozprawi się ze swoją miłosną przeszłością. W czwartym sezonie „Ex na plaży Polska” pojawi się dwoje uczestników znanych ze sztandarowej produkcji stacji, „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” – Ania Ryśnik i

Stacja MTV potwierdziła datę premiery czwartego sezonu „Ex na plaży Polska”. Nowa edycja zadebiutuje na antenie w poniedziałek, 17 września o godzinie 23:00. W pierwszym odcinku zaprezentowani zostaną wszyscy uczestnicy, których zmagania z przeszłością widzowie oglądać będą przez kolejnych osiem tygodni.

Na cypryjskiej plaży wraz z Anią i Bartkiem, których obecność została ujawniona wcześniej, pojawią się trzy piękne singielki – zadziorna Anastasiya, dziewczęca Ismena i pewna siebie Ewa – oraz trzech przystojnych singli – egocentryczny Maciek, szalony Kasjusz i czarujący „Gimi”.

Zdjęcia do czwartego sezonu „Ex na plaży Polska” realizowane były na Cyprze. Producentem wykonawczym programu pozostaje Dragon Head.

Poznaj wszystkich uczestników:

Ania
Pewna siebie Ania znana jest widzom MTV z hitowego „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, w którym wyróżniała się opanowaniem i opiekuńczością w stosunku do pozostałych uczestników. Jest świadoma swoich wdzięków i wrażenia jakie robi na mężczyznach, jednak nie interesują ją przelotne romanse. Nieustannie szuka miłości i męża.

Bartek
Ten facet to prawdziwy miłośnik kobiet! Swoje liczne podboje zawdzięcza m.in. wyrzeźbionemu ciału – efektowi 17 lat treningów karate i fitnessu. Jednak w „Warsaw Shore Summer Camp 3” to on dał się uwieść żywiołowej Ewelinie, co zapoczątkowało burzliwy romans. Która z jego licznych ex pojawi się na cypryjskiej plaży?

Anastasiya
Zmysłowa, egocentryczna, urodzona kokietka. Uwielbia świat mody, jednak jej niski wzrost dyskwalifikuje ją jako modelkę. Studiowała projektowanie odzieży, obecnie kończy dyplom z zarządzania. Większość facetów w jej obecności traci rozum, dlatego imponują jej jedynie ci, którzy stanowią wyzwanie. Kobiety przeważnie nie darzą jej sympatią…

Maciek
Certyfikowany dietetyk i trener personalny, który najbardziej na świecie kocha… samego siebie! Oprócz trenowania bierze udział w zawodach fitnessu plażowego. Egocentryczny megaloman, ale jednocześnie sympatyczny chłopak. Jest przekonany o swojej atrakcyjności i chętnie ją wykorzystuje. Nie szuka miłości.

Ismena
Piękna, dziewczęca i bardzo skromna. Szybko się denerwuje i tak samo szybko wybacza. Nie lubi się kłócić, jednak gdy ktoś ją prowokuje, nie odpuszcza. W okrutnym świecie wierzy w jedyną miłość, wierność i prawdomówność. Jest jednak przy tym chorobliwie zazdrosna… Lubi wysportowanych i wytatuowanych facetów.

Bartek „Gimi”
Przystojny i czarujący romantyk, który lubi grę w zdobywanie – działa powoli, ale zawsze skutecznie. Na początku wzbudza zaufanie sprawiając wrażenie grzecznego chłopaca, jednak zdrady i liczne romanse nie są mu obce. Uwielbia sport, imprezy oraz bycie w centrum uwagi.

Ewa
Fanka tatuaży i medycyny estetycznej. Uwielbia prowokować! Chętnie i bez skrępowania eksponuje swoje walory, ale nigdy nie pokazuje się światu bez makijażu. Nie ma jednak szczęscia w miłości. Wszyscy jej byli faceci traktowali ją, jak swoją własność, a Ewa nie znosi tego typu relacji. Czy w programie spotka faceta idealnego?

Kasjusz
Najbardziej zwariowany uczestnik tego sezonu, który na co dzień podbija świat finansów! Ma niebywały dystans do świata i samego siebie. Jego żartobliwe usposobienie jest niezwykle skutecznym wabikiem na kobiety – potrafi „rozpracować” nawet najbardziej wybredną kobietę.