MTV Polska rusza z akcją #MajówkaRazemNaOdległość

28/04/2020

Stacja pragnie namówić swoich widzów do spędzenia długiego weekendu z zachowaniem zaleceń izolacji społecznej. Jednocześnie zachęcać będzie do dobrej zabawy i kreatywnego podejścia do zwyczajów tradycyjnej majówki.

W serii zabawnych spotów z udziałem uczestników najnowszego sezonu hitowego „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, MTV przypomina, że mimo nadchodzącego długiego weekendu powinniśmy porzucić plany wyjazdowe i pozostać w domu. Słynni imprezowicze przekonują, że spędzać ze sobą czas można również na odległość. Zachęcają także do kreatywnego podejścia w kwestii tradycyjnego majówkowego grilla.

 „Ekipa z Warszawy” umili widzom MTV także wieczory. Od 1 do 3 maja od godz. 22:00 na antenie stacji specjalne maratony „Warsaw Shore” z najlepszymi majówkowymi odcinkami – nie zabraknie imprez w ogrodzie, ognisk i grilla.

Ponadto, w akcji #MajówkaRazemNaOdległość w social mediach stacja zachęcać będzie swoich widzów do dzielenia się swoimi pomysłami na majówkę w izolacji. W specjalnym konkursie na profilu MTV Polska na Instagramie, członkowie Ekipy będą namawiać fanów do zamieszczania swoich zdjęć i filmików. Osoby, które wezmą w nim udział, będą miały szansę wygrać rozmowę ze swoim ulubionym uczestnikiem najnowszego sezonu „Warsaw Shore”. 

Spoty emitowane będą antenie MTV oraz kanałach stacji w social mediach. Za realizację materiałów video odpowiada dział on-air ViacomCBC Networks Polska.