Jedenasty sezon „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” hitem MTV Polska

25/06/2019

MTV Polska zakończyła emisję jedenastego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, który od ponad pięciu lat jest najpopularniejszym programem w portfolio stacji. Premierowe odcinki reality show cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród widzów, uzyskując 2,3% udziału w oglądalności (SHR).
Od pierwszego sezonu emitowanego w 2013 r., „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” nieustannie bije rekordy popularności. Widzowie z niesłabnącym zainteresowaniem śledzą losy najbardziej znanych imprezowiczów w Polsce, co przekłada się na świetną oglądalność kanału. Najnowsza seria „Warsaw Shore” osiągnęła średni SHR na poziomie 2,3% w grupie komercyjnej 16-49, zwiększając tym samym średnie wyniki kanału w tym przedziale czasowym o 58%. Oglądalność jedenastego sezonu już od pierwszego odcinka utrzymywała się na wysokim poziomie. Rekordową widownię zgromadziła premiera odcinka jedenastego z 9 czerwca br. W tym dniu show osiągnęło SHR na poziomie 4,4% w grupie 16-49, co było najlepszym wynikiem pojedynczej premiery od sezonu drugiego.
Widzowie programu są również niezwykle aktywnie w social mediach. Profil show na platformie Facebook zgromadził już prawie 520 tys. fanów. Z kolei konto na Instagram obserwuje 200 tys. osób.
W najnowszym sezonie „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” udział wzięli znani z poprzednich edycji Ania „Mała” Aleksandrzak, Ewelina Kubiak, Klaudia Stec, Piotr „Pedro” Polak, Damian „Stifler” Zduńczyk oraz Klaudia „Czaja” Czajkowska i Patryk Spiker, którzy dołączyli do Ekipy w dziesiątej serii. Ponadto skład uzupełniła czwórka uczestników randkowego show stacji „Ex na plaży Polska”: Anastasiya Yandaltseva, Ewa Piekut, Damian „Dzik” Graf i Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Obecnie stacja prowadzi casting do kolejnego sezonu.
Premierowe odcinki emitowane były od 24 marca do 16 czerwca, w niedziele o 23:00 na antenie MTV Polska. Następnego dnia użytkownicy serwisu player.pl mogli obejrzeć materiał online – bezpłatnie z reklamami lub w ramach pakietu bez reklam. Ponadto, właśnie na platformie player.pl, fani programu mogli, za dodatkową opłatą, oglądać nowe odcinki programu przed premierą telewizyjną oraz specjalny, 13. odcinek programu.