DEBIUT NICKTOONS ORAZ NOWA POZYCJA PARAMOUNT CHANNEL HD NA LIŚCIE KANAŁÓW W UPC POLSKA

13/03/2018

Kanał Nicktoons pojawił się w ofercie sieci kablowej UPC Polska, największego dostawcy usług cyfrowych w Polsce.

Nicktoons to trzecia stacja z rodziny Nickelodeon w Polsce. Oferta programowa kanału kierowana jest do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W ramówce nadającej od lutego br., wyłącznie w jakości HD stacji, znajdują się nowości, takie jak opowiadający historię legendarnych wojowniczek serial „Mysticons”, przenosząca widzów do tajemniczego domu animacja „Witajce w Wayne”, a także produkcja, przedstawiające niezwykłe perypetie energicznej bestii pt. „Bunsen, ty bestio!”.
W ofercie Nicktoons nie brakuje również uwielbianych przez młodych widzów emocjonujących
i pełnych humoru animacji, takich jak „Jimmy Neutron: Mały geniusz”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Toon Marty”, „Wróżkowie chrzestni” i „SpongeBob Kanciastoporty”. Na antenie stacji można zobaczyć również seriale, będące spin-offami wielkich kinowych przebojów: „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” i „Pingwiny z Madagaskaru”. Wszystkie propozycje programowe,
które znajdą się na antenie Nicktoons są nadawane w jakości HD.
Nicktoons będzie dostępny w pakiecie Max na pozycji 669 na dekoderach Mediabox oraz na pozycji 608 na dekoderze Horizon.
Także od połowy marca br. abonenci mogą oglądać Paramount Channel HD na nowej pozycji
w układzie kanałów UPC Polska. Stacja obecnie jest dostępna na pozycji 11 na dekoderach Horizon
i UPC Mediabox. Paramount Channel HD można również oglądać na dotychczasowych pozycjach
w elektronicznym przewodniku po programach (EPG) – na pozycji 205 na dekoderach Horizon i Kaon oraz na pozycji 483 na dekoderach UPC Mediabox.
Paramount Channel HD to jedyny kanał filmowy w Polsce, w którego ofercie programowej znajdują się wyłącznie filmy z Hollywood. Wśród nich znajdują się zarówno kultowe megaprodukcje, tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego, jak i najgłośniejsze filmy ostatnich lat. W najbliższych tygodniach na antenie stacji pojawią się takie produkcje, jak m.in. „Oczy szeroko zamknięte”,
„W dolinie Elah” czy „Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda”.