22 kwietnia na kanałach ViacomCBS ruszył nowy format wideo – krótkie klipy ilustrujące pozytywne emocje, które towarzyszą ludziom w domach, w tych trudnych czasach.

21/04/2020

Seria Balcony Stories jest emitowana na antenach z portfolio ViacomCBS oraz na platformach cyfrowych w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji. W Polsce materiały wideo zobaczymy m.in. na MTV Polska, Comedy Central oraz VH1.

Produkcja powstaje we współpracy z Fremantle i wykorzystuje treści tworzone przez widzów.

Raffaele Annecchino, prezes ViacomCBS Networks EMEAA, powiedział: „W ViacomCBS zawsze staraliśmy się docierać do naszych odbiorców, być blisko widzów w kazdym momencie. W tej wyjątkowej sytuacji, w której się wszyscy znaleźliśmy, bardziej niż kiedykolwiek chcemy pozostać w kontakcie i wspierać pozytywne nastawienie. Balcony stories to sposób na dzielenie się zabawnymi i emocjonalnymi historiami, którymi wszyscy żyjemy, z naciskiem na fakt, że jesteśmy razem. Odzwierciedlają empatię, kreatywność i pozytywne wibracje z całego świata.”

Format jest produkowany w 27 językach i będzie nadawany w 130 krajach i na 100 kanałach od poniedziałku do piątku, codziennie po cztery odcinki. Najlepsze treści z tygodnia będą również emitowane w każdą sobotę w specjalnej rozszerzonej edycji. Wybrane treści nadsyłane przez widzów będą wykorzystywane do emisji na całym świecie – to oznacza, że materiały polskich fanów mają szansę być zobaczone we wszystkich 130 krajach.