Maj na antenach kanałów z portfolio ViacomCBS

13/04/2020

Tegoroczna wiosna jest zupełnie inna niż poprzednie. Obowiązujące obecnie ograniczenia i zasady bezpieczeństwa nie pozwalają cieszyć się słoneczną pogodą. Dlatego stacje MTV, Paramount Channel, Comedy Central i Nickelodeon dokładają wszelkich starań, by dostarczyć swoim widzom rozrywkę na najwyższym poziome.

Na antenie MTV nie zabraknie oczywiście ulubionych programów widzów. Od 1 do 3 maja majówkowy maraton z hitowym reality show, „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Ponadto, w ramach akcji #RazemNaOdległość członkowie Ekipy w specjalnym spocie będą zachęcać swoich fanów do spędzenia majówki w domach oraz dzielenia się swoimi filmikami i zdjęciami. Dodatkowo stacja organizuje specjalny konkurs – osoby, które wezmą w nim udział, będą miały szanse wygrać rozmowę ze swoim ulubionym uczestnikiem najnowszego sezonu „Warsaw Shore”.  W majowej ramówce MTV nie zabraknie również nowości. Już 12 maja premiera pierwszego sezonu gwiazdorskiej edycji „Ex na plaży”, a 18 – najnowszej serii MTV, „True Life: Zbrodnie” badającej najbardziej wstrząsające i tajemnicze zbrodnie, które odbiły się szerokim echem w prasie i na portalach społecznościowych.

Majówkowy weekend na antenie Paramount Channel przyniesie dwie premiery. W piątek, 1 maja o godz. 20:00 „Push”, zapierający dech w piersiach thriller z Dakotą Fanning i Chrisem Evansem. Z kolei w sobotę 22:15 kultowe „Wściekłe psy”, czyli mistrzowski kryminał samego Quentina Tarantino. Na tym jednak nie koniec! Emocji dostarczą również wieczory z serią horrorów o seryjnym zabójcy, „Piła’. Emisje poszczególnych części od 21 do 24 maja o godz. 22:00.

Wyjątkowe atrakcje czekają również najmłodszych widzów. W maju na antenie Nickelodeon emisja premierowych odcinków animacji „Harmidom” oraz reality show „America’s Most Musical Family”. Natomiast 5 maja premiera trzeciego sezonu serialu „Dodaj magii”. Majówkowy weekend upłynie pod znakiem maratonu „SpongeBoba Kanciastoportego” (1-3 maja, godz. 8:55-14:10), a majowe niedziele widzowie spędzą z „Alvinem i wiewiórkami”. Ponadto antenę Nickelodeon przejmie „Niebezpieczny Henryk”. Maratony z młodym superbohaterem, od 11 maja, od poniedziałku do piątku, od godz. 18:15.

W Comedy Central i Polsat Comedy Central Extra, jak zawsze, najlepsze seriale programy komediowe. Nie zabraknie kultowych „Przyjaciół” i „Teorii wielkiego podrywu”, czy premierowych odcinków „Pełniejszej chaty”. W Polsat Comedy Central Extra królować będą z kolei ulubione polskie hity komediowe, jak „Niania”, Świat według Kiepskich” i „Spadkobiercy” oraz klasyk angielskiego humoru , Allo’ Allo”.